Divdesmitā gadsimta sākumā T krekli ļoti strauji kļuva populāri Amerikā. Tagad, kad jau ir pagājis vesels gadsimts, T krekls ir kļuvis tik populārs, kā nekad agrāk.

Amerikāņu T-krekli radās amerikāņu karaspēkā kā apakšveļa, kura bija ļoti noderīga karstajās vasaras dienās .Komplektā ar vilnas armijas formas tērpu T-krekls radīja daudz ērtāku, vēsāku un patīkamāku sajūtu tā valkātājam. Pateicoties jau pieminētajam, tas ātri iekaroja visu Amerikāņu garderobes. Krekla vienkāršā piegriezuma dēļ  tas kļuva pazīstams kā krekls "T" un tagad mēs to saucam par "T-kreklu".

Sākot ar 1920 gadu "T-krekls" iekaroja pastāvīgu  vietu Amerikāņu valodas leksikā un tika iekļauts gan Jūras, gan sauszemes Amerikāņu armijas formas apģērbā kā apakšveļa.

Sākotnēji kā apakšveļa dēvētais krekls drīz nokļūst uz kino lielā ekrāna. John Wayne, Marlons Brando un James Dean šokē Ameriku parādoties nacionālajā telekanālā šajā apģērbā. Savukārt 1951 gadā Marlons Brando šokē visu amerikāņus  savā filmā "A streekcar named  Desire" kurā viņa T-krekls tiek saplēsts, atsedzot viņa kailo ķermeni.

Sākot ar 1955 gadu T-kreklus sāk valkāt neapsedzot to ar kādu citu apģērbu.
Tad James Dean izgatavo absolūti unikālu "Rebel without a couse" T-kreklu.
Tas kļuva par simbolu tā laika nepakļāvīgajai, brīvdomīgajai jaunatnei.

Sešdesmitajos gados cilvēki sāka apdrukāt sietspiedē T-kreklus tādejādi aizsākot tā komercializācijas uzvaras gājienu.
Pirmie soļi apdrukā padarīja T-kreklu iespējamās piegrieztnes daudzveidīgākas un tādejādi radās variācijas ar apaļiem un V veida kakla izgriezumiem, ar lencītēm, bezroči saukti par Tank Top, kā arī daudzi citi modeļi.

T- krekli ir salīdzinoši lēti un pēc sava stila pateicīgi apdrukai. Amerikāņu T-krekls kļuva par tādu, kā mēs to pazīstam šodien sešdesmitajos un septiņdesmitajos  gados.

Tā laika Rokenrola grupas ātri aptvēra, ka var gūt papildus ienākumus pārdodot T-kreklus ar savu simboliku. To pašu saprata arī profesionālā sporta komandas un drīz  licenzēti T-krekli kļuva par augsti pieprasītu preci apģērbu veikalos.

Astoņdesmito un deviņdesmito gadu laikā strauji attīstījās gan printēšanas tehnoloģijas gan iekārtas un drīzumā T-krekls kļuva par visvairāk pieprasīto apģērba industrijas daļu. 

Divdesmit pirmā gadsimta sākumā T-krekls ir ienācis arī virtuālajā interneta vidē un šī sadaļa jaunajā vēsturē ar katru brīdi kļūst aizvien lielāka un stabilāka.

T-krekls ir brīnišķīgs apģērbs, kurš ir radīts ikdienas valkāšanai. Uzraksti un zīmējumi uz T-krekla atspoguļo šī brīža sociālo klimatu. Apdrukāšana ir kļuvusi par mākslas nozari.