Mēs ar prieku sveicinām Jūs mūsu mājas lapā un gribam iepazīstināt ar mūsu uzņēmuma produkciju.
Darbības joma ir tekstilizstrādājumu vairumtirzniecība. Mūsu piedāvātās produkcijas klāsts ir plašs: T – krekli, sporta krekli, pletkrekli, polokrekli, kleitas, topi, jakas, virsjakas, adītas jakas, plīša jakas, džemperi un cepures.
Mēs sadarbojamies ar lielākajiem tirdzniecības centriem, ar valsts uzņēmumiem, kā arī ar firmām, kuras nodarbojas ar darba apģērbu ražošanu.
Mūsu produkcija var kalpot dažādiem mērķiem. To var izmantot ikdienai, aktīvai atpūtai, sportam, kā arī mājās un darbā.
Mēs sadarbojamies individuāli ar katru klientu, piedāvājam izvēlēties mūsu produkciju sava tēla un personīgā stila veidošanai, izvietojot savu logotipu ar apdrukas vai izšuvuma palīdzību, ko iespējams izdarīt mūsu uzņēmumā.
Mēs izplatām Latvijā sekojošas preču zīmes: Jerzees - Russell Corporation,Adler,Stedman – (apģērbi ikdienai, reklāmai, atpūtai); Beechfield (cepures un citi aksesuāri reklāmai un ikdienai); Kamea (cepures un citi aksesuāri); 1st (cepures reklāmai un ikdienai); Sabfil (cepures un citi aksesuāri).
Izvēloties sev jaunu tirdzniecības marku, Jūs sajutīsiet sevi ļoti pārliecinoši un komforti. Ilgstoša sadarbība dod iespēju labāk iepazīt klienta darbības jomu, reklāmas aktivitātes un izprast to.
Ar mūsu kolekciju Jūs varat iepazīties mūsu mājas lapā, kā arī saņemt plašāku informāciju mūsu ofisā.