Digitālā tieša druka

Tieši šo tehnoloģiju mēs izmantojam kā galveno, apdrukājot T-kreklus ar tekstila printera palīdzību. Tehnoloģijas pamatā ir tintes apdruka, kas tiek veikta tieši uz auduma. Apdruka  ļauj izdrukāt pat vissmalkākās detaļas un neierobežotas krāsu pārejas. Apdruka šajā tehnoloģijā izceļas ar košām krāsām un ļoti labu noturību.

 Atšķirībā no sietspiedes tehnoloģijas, sarežģītu pilnkrāsu druku iespējams nodrukāt arī 1 eksemplārā.  Šī tehnoloģija piemērota visu veidu tekstila apdrukai. Iespējams drukāt kā uz gataviem apģērbiem, tā arī uz piegrieztnēm un sagatavēm. Krāsas, kas ražotas uz ūdens bāzes, tiek klātas “tieši uz auduma”, tādējādi radot sajūtu, ka apdruka burtiski ieēdas auduma šķiedrās. 

Tiešā digitālā druka sniedz iespēju nodrukāt pilnkrāsu vai melnbaltas fotogrāfijas, košus, daudzkrāsainus dizainus ar smalkām detaļām un krāsu pārejām bez fona. Lielākais  apdrukas laukums ir 40x50 cm.

Jāņem vērā, ka dizains, kas tiek drukāts uz tekstila, neizskatīsies tieši tā pat kā tas izskatītos uz papīra. Katram audumam ir sava faktūra, reljefs un krāsa, kas ietekmēs drukas izskatu. 

Termodruka.

Izmantojot šo tehnoloģiju apdrukat iespējams veikt sākot no vienas vienības. . Ja kopējais apjoms ir neliels, tad šī ir īstā tehnoloģija, ar kuru veikt šāda veida apdruku, jo tā apvieno sevī zemas izmaksas un augstu drukas noturību. Apdruka iespējama uz visa veida tekstila izstrādājumiem. Drukas procesā tiek izmantoti tikai augstākās klases izejmateriāli, līdz ar to garantējam drukas noturību. Druka nelobīsies nost un neplaisās. Iesakām izvēlēties termodruku gadījumos, kad vēlamā uzdruka paredzēta ne vairāk kā 3 krāsās. . Termodrukas iespējas ir plašas pieejamo materiālu krāsu un faktūras daudzveidības dēļ – gluda druka, samta druka, mirdzoša druka.

Sietspiedu druka

 Apdruka sietspiedes tehnoloģijā paredzēta sākot no 25 gab. Ar speciālām tekstila krāsām tie drukāts uz auduma, kā rezultātā apdruka izceļas ar krāsu izteiksmīgumu un dzīvīgumu. Sietspiedes tehnoloģijā iespējams nodrukāt visas iespējamās krāsas, t.sk. arī zelta un sudraba krāsas, vidēji smalkas detaļas.Priekšrocības šai drukas tehnoloģijai ir salīdzinoši zemās izmaksas, laba apdrukas noturība,.Cena atkarīga no apdrukājamo priekšmetu skaita, apdrukas izmēra, kā arī krāsu skaita. Cena katram dizainam tiek precizēta atsevišķi.

 Sublimācijas druka.

Šajā tehnikā apdrukā gan tekstilu, gan keramikas izstrādājumus. Sublimācijas pamatā ir krāsas pārnešana no speciāla papīra uz materiāla, kam ir poliestera pārklājums. No sākuma nepieciešamais attēls tiek uzdrukāts uz speciāla papīra, kas pēc tam ar karstuma un liela spiediena palīdzību tiek pārnests uz poliesteru saturoša materiāla,kas ir gaišā krāsā. Drukājot uz poliestera T-krekliem (sporta formām) krāsa iesūcas auduma šķiedrās, nav jūtams drukas reljefs, kā arī druka ir ļoti noturīga - izceļas ar spilgtām krāsām, kas mazgājot neizbalo un nenodilst.

Sublimācijā drukā arī citus izstrādājumus, kam ir speciāls poliestera pārklājums. Piemēram, krūzītes, krājkasītes, peles paliktņus, auto karodziņus, puzles. Šajā gadījumā krāsa, no sublimācijas papīra, karstuma un liela spiediena rezultātā iesūcas šajā poliestera glazūrā un nofiksējas. Piemēram, krūzītes apdruka ir spēcīgi iesūkusies tās glazūrā līdz ar to ir droša pret mazgāšanu un aktīvu saskarsmi ar citiem priekšmetiem. Šīs apdrukas cena ir atkarīga no apdrukas lieluma un skaita. To krāsu daudzums ir ļoti plašs, kā digitālajai drukai.

.